Зимски Модата Жените Вистински Плетени Зајакот Крзнени Елеци Дама Outerwear Waistcoat со Tassels Жените Крзно Gilet VK0501

Зимски Модата Жените Вистински Плетени Зајакот Крзнени Елеци Дама Outerwear Waistcoat со Tassels Жените Крзно

DEN 5571.00
DEN 10512.00
 

Тековен
Количина на стоки

Зајакот Крзно Вест
големина informaion Должина 78 CM Биста 92 CM Рамо Ширина 33 CM

Други карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Без Ракави Вест
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Крзно,Зајакот Крзно
ЗанаетТехника:
Плетени
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Комбинација Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Повик
Број На Модел На:
VK0501
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Tassel
Бренд Име:
Topfurmall
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди