40pcs velet лента цвеќиња w/мушка свадба декорација за шиење занаети appliques B025

40pcs velet лента цвеќиња w/мушка свадба декорација за шиење занаети appliques B025

DEN 230.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов.
Боја : како на сликата боја
Големина : Цвет дијаметар е 25mm прибл
Количина : 40 компјутери

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Број На Модел На:
25мм прибл
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
is_customized:
Yes

Најдобри понуди