вратот се врзува поставите вратоврска ascot hanky мажите врски поставува Handkerchiefs Џеб плоштад кула cravat

вратот се врзува поставите вратоврска ascot hanky мажите врски поставува Handkerchiefs Џеб плоштад кула cravat

DEN 345.60
 

Тековен
Количина на стоки


Мажите вратот се врзува сет
еден сет=1 парче вратоврска,1piece hankyfree превозот
полиестер
Ве молиме изберете бојата што сакате
Како да се Врзуваат :
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Испорача Time : Ако изберете Кина Пост,epacket и aliexpress услуга,обично можете да го добиете во 15-35 дена. Ако не можете да добиете во текот на 60 дена,ние ќе рефундирање на парите за вас,или испраќање на нарачката. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени.Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите трговци на големо целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот,начинот на транспорт,плаќање,итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.
Повратни информации :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Полиестер
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Стил:
Моден
Големина:
M
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Hooyi

Најдобри понуди