Благородна темно кафеаво стакло ѕид светилка спалната соба ноќни ламби бања ѕид светилка огледало светлина ac90-260v бесплатен превозот

Благородна темно кафеаво стакло ѕид светилка спалната соба ноќни ламби бања ѕид светилка огледало светлина

DEN 3058.00
DEN 3360.00
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот
Купувачот Треба Да Се Прочита

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Сенка Тип:
Обоено стакло
Сенка Ветер:
Up
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Боја На Каросеријата:
Црна
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
простор простор:
Трпезарија
зрачењето:
област 1 - 3
погоден за светлосен извор на моќ:
31-40w
извор на светлина број:
1
Тело Материјал:
Железо, Стакло

Најдобри понуди