NY061AG-7320A0176 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

NY061AG-7320A0176 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки


ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Такси превозот се неповратни. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Trademanager : cn1001780246
.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
NY061AG-7320A0176
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди