FFC 1.0 теренот 20pin Или 16PIN 3950mm долго тип На Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски AWM 20624 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1

FFC 1.0 теренот 20pin Или 16PIN 3950mm долго тип На Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски AWM

DEN 291.36
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

боја:
4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin, 9pin, 10pin, 11pin, 12pin, 13pin, фото pin
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера,Мобилен Складирање,Компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
wu
Уверение:
wu
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GLFFC

Најдобри понуди