4 Ниво Кристално Јасно Акрилик Плоштадот Cupcake Кула Стои Свадба, Роденден Екранот Бесплатен Превозот

4 Ниво Кристално Јасно Акрилик Плоштадот Cupcake Кула Стои Свадба, Роденден Екранот Бесплатен Превозот

DEN 2563.00
DEN 2847.84
 

Тековен
Количина на стоки


15cm 4 Ниво Кристално Јасно Акрилик Плоштадот Cupcake Кула Стои Свадба, Роденден на Екранот 1.Злато/Сребрена Круна,pls известете ја вашата corlor изберете од порака,ви благодарам. 2.Торта стојат продаваат како едно парче(злато или сребро) секое време!!! Не е злато со сребро се продаваат заедно,ние не прифаќаме лошо повратни информации за недоразбирање злато со сребро се продаваат заедно проблем, pls забелешка,ви благодарам.

Други карактеристики

боја:
Злато се справи, Sliver рачка
Тип:
Торта Алатки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
TBDX0324
Материјал:
Акрилик
Материјал:
Акрилик
слој:
4
Торта се справи со обликот:
круна
Торта се справи со corlor:
злато/сребрена
Диск дијаметар:
15cm+18.7 см+22.5 см+26.3 cm
Слој висина:
10cm
Вкупната висина:
38cm
Дали собранието:
Guangdong
Име:
Cupcake Кула Стои
Дебелина:
0.3 цм

Најдобри понуди