Бесплатен превозот Проектор светилка SP-ЛАМБА-008 за C300HB / LP790HB Proxima C300HB / Geha Компактен 690+ / C300HB / LP790HB

Бесплатен превозот Проектор светилка SP-ЛАМБА-008 за C300HB / LP790HB Proxima C300HB / Geha Компактен 690+

DEN 6156.00
DEN 6480.00
 

Тековен
Количина на стоки


Проектор светилка SP-ЛАМБА-008 за Прашам Proxima C300 HB/Geha Компактен 690+/ C300 HB/
LP790 HB/Proxima DP8000 HB
Модел : СП-ЛАМБА-008
Wattage : UHP 250 W
Светилка Живот : 2000-3000 Часа
Компатибилен со : Прашај Proxima C300 HB/Geha Компактен 690+/ C300 HB/
LP790 HB/Proxima DP8000 HB
Превозот Услови : ФОБ Гуангжу Од Експрес DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
MOQ : 1 парче
Време на испорака : рок 1-7 работни дена по уплатата
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.
Ние може да обезбеди :
1, Компатибилен Голи Светилка
2, Компатибилен Светилка со Компатибилен Домување
3, Оригинални Голи Светилка
4, Оригинални Светилка со Домување
5, во Други делови на проектори, како на пример Далечинскиот управувач, Напојување, Боја тркала, итн.

Други карактеристики

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-008
Бренд Име:
GEYING

Најдобри понуди