Алуминиум Трки Орев Тркала Ореви М12*P1.5 L:35mm За фокус kuga избега к2 е корола rav4 fj150 prado lancer cx-5 бис ix35 20pcs

Алуминиум Трки Орев Тркала Ореви М12*P1.5 L:35mm За фокус kuga избега к2 е корола rav4 fj150 prado lancer cx-5

DEN 1772.00
DEN 1991.04
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот ! ЗРАЦИ Алуминиум Трки Орев М12* P1. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега. тогаш ние ќе направи како што ти рече.
Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Како да се Платат?
1.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас.
Нашиот објект е 100% исто како опис. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во превозот процес.
Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад.
Како да се врати?
Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Багажникот
Бренд Име:
MyHung
Име На Модел:
10390
Објектот Ширина:
2cm
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Дијаметар:
3cm
боја:
Црна, Црвена Сина Златни Сребрени Сива
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Алуминиум

Најдобри понуди