Плоштад линеарна водич 2 X MGN12 L=200mm со 4pcs MGN12C линеарна блокови(може да се намали од која било должина)

Плоштад линеарна водич 2 X MGN12 L=200mm со 4pcs MGN12C линеарна блокови(може да се намали од која било должина)

DEN 2870.00
DEN 3120.00
 

Тековен
Количина на стоки


Плоштад линеарна водич 2 X MGN12 L=200mm со 4pcs MGN12 C линеарна блокови
Пакет Содржина :
2 X MGN12 - 200mm
4 X MNG12 C (може да се намали од која било должина)

Други карактеристики

Водич Должина:
200mm
Водич Ширина или Дијаметар:
12
Број На Модел На:
MGN12
is_customized:
Yes

Најдобри понуди