Додатоци додатоците се откажат ѓердан женски долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

Додатоци додатоците се откажат ѓердан женски долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 168.00
DEN 186.72
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
85cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
xl00102
Бренд Име:
kissme
синџир дебелина:
81cm погоре
дали мулти-слој:
is
синџир шема:
Други
моделот pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди