Додатоци на таложење - мал ангел око студ earring на девојки Фабрика трговија на Големо

Додатоци на таложење - мал ангел око студ earring на девојки Фабрика трговија на Големо

DEN 70.00
DEN 77.28
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Розова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ed10026
Бренд Име:
kissme
Облик / шема:
други форми / шема
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал

Најдобри понуди