Цвет Алуминиум Шарени LED Ѕид Светлина Бои се Префрлите на Контрола современото Живеење Простор Бар, Ноќен Клуб Коридор Ѕид светла

Цвет Алуминиум Шарени LED Ѕид Светлина Бои се Префрлите на Контрола современото Живеење Простор Бар, Ноќен

DEN 1727.52
 

Тековен
Количина на стоки


Алуминиум LED Светилки Ѕид Светлина се Прилагодува Светлината Бои се Префрлите на Контрола современото Живеење Простор Бар, Ноќен Клуб Коридор Ѕид Светилка
Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Алуминиум Ѕид Светилка Димензии : Дијаметар 80mm, Висина 40mm (3" x 1.5") Извор на Светлина : LED монистра (Цената вклучува светилки) Напон : 110-130 V,220-240 V Материјал : Алуминиум Пакет се вклучени : 1*ѕид Светилка Тежина : 1.0 KG
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Други карактеристики

Температура На Боја:
Шарени, Топло Бела, Чиста Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Број На Модел На:
ЛЛ-404
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
LED
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
oovov
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Прекинувач:
Никој

Најдобри понуди