трговија на големо со 500PCS/Картон M6X40X37 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен

трговија на големо со 500PCS/Картон M6X40X37 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен

DEN 8584.00
DEN 10729.92
 

Тековен
Количина на стоки


трговија на големо со 500 PCS/Картон M6 X40 X37 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен
1 Сертификати : ISO9001 : 2000
2 Материјал : 304 SS
3 Спецификација : 3ММ 4 MM 5 MM 6 MM 8ММ 10ММ 12 MM и така натаму
4 Процес : Восок мувла дизајн-Восок мувла измислица - Восок за вбризгување на Комбинираат-Течност потопување-Dewaxing-Отпуштање-Фрлаат-Школка отстранување-Cutting-Слушнете третман-Полирање-x-RAY Преглед-Мерење на Испорака инспекција
5 Мали ред прифатени
6 Третман : Огледало Полиран
7 Прилагодено примероци или дизајни се достапни
8 Различни големини и дизајни се достапни
9 Нуди обработка услуга како на вашите барања или цртежи

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HQSS
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
AISI304
Големина:
М3-M10 Кол
Картон детали:
16KGS/500PCS/Картон
Wholesales:
Wholesales од 500PCS/Картон M6X40X37

Најдобри понуди