најновиот модел индивидуални led 30pcs висока моќност единствен боја 30w предводена од поплави светлина се користи за отворен и затворен декоративни осветлување

најновиот модел индивидуални led 30pcs висока моќност единствен боја 30w предводена од поплави светлина се

DEN 1910.40
 

Тековен
Количина на стоки

Бензинска Станица, Гаража Осветлување;
5.
*Ние нудиме најмалку 50% попуст на јавните превозот надомест. Фискултурна Сала, Спортски Стадион Осветлување;
3. Гаранција : 2 години
15.
Ние дефинитивно ќе ве остават позитивен фидбек кога ќе добиеме твое.000 часови
10. Дворот, Плоштад Осветлување;
9.
*Ние не прифаќаме враќање,реконструкција или размена во целина освен ако не е навистина нешто не е во ред со производ,затоа што нашите производи се строго произведени и тестирани.Животниот век : 50.Зрак Агол : 15/30/45/60 степен
9. Товарни полнење може да не биде точно на веб-сајтот. Ако имате некои прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место .
*Сите производи се само испорачуван ПРОЗОРЦИ/ФЕДЕКС/ТНТ/DHL, бидејќи на безбедноста и брзо расте.Материјал : Алуминиум легура LED floodlight
3.Магацин, За Складирање Осветлување;
8. Тунелот, Подземна Железница, Подземен Осветлување;
2.Димензија : L230 XW190 XH 130mm
7.Оперативен температура -2060 степени
13.Извор на светлина : увезени чипови 18 W/30 W /48 W единствена боја на индивидуални LED Floodlight
5.
*Тоа ќе биде потребно 4-25 дена да пристигне во дестинации,можеби некои оддалечени области трае повеќе Денови.
*Цената и превозот на трошоците не incule увоз даночни и царински давачки.
Опис На Производот
1.Амбиентниот влажност : 85%
11.Пат,Автопат Осветлување;
10. Така бидете сигурни да контактирате со нас пред ставање на ред од трговија со датотеки, или да остават порака, така што можеме да го измените на товар на полнење и вашиот вистински плаќање износ.Рендерирање индекс : над 80
12.Зграда, Билборд Осветлување;
4.Боја : топло бела, чиста бела црвена, сина, зелена, жолта достапни.Ако сакате да брод од страна на EMS или други превозот начини само нас контакт пред ставање на ред.Тежина : 3 kg
8.Влезен напон : AC85-265 V
6.Име на производ : 30 W индивидуални LED floodlight
2.Клиентите се одговорни за било увоз доход и должност. Парк, Градина Осветлување;
6. Ние сме биле во лер и соларни бизнис за многу години и да има одлична репутација за нашите извонредни услуги на клиентите. Сертификат : CE&Ro HS
LED floodlight Апликација :
1.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
30W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Мисија
Бренд Име:
Gratshin
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
ГШ-TGD-30W-W
Водоотпорен Ранг:
IP65
Животен век:
50000 часа
Зрак Агол:
15°/30°/45°/120°
LED тип:
bridgelux или epistar
is_customized:
Yes

Најдобри понуди