трговија на големо со 500PCS/10KGS/Картон M5X30X27 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен

трговија на големо со 500PCS/10KGS/Картон M5X30X27 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик

DEN 6504.00
DEN 8129.28
 

Тековен
Количина на стоки


трговија на големо со 800 PCS/15 KGS/Картон M5 X30 X27 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен
Друг материјал, големина и помали количини се на располагање за да се продаде
1 Сертификати : ISO9001 : 2000
2 Материјал : 304 SS
3 Спецификација : 3ММ 4 MM 5 MM 6 MM 8ММ 10ММ 12 MM и така натаму
4 Процес : Восок мувла дизајн-Восок мувла измислица - Восок за вбризгување на Комбинираат-Течност потопување-Dewaxing-Отпуштање-Фрлаат-Школка отстранување-Cutting-Слушнете третман-Полирање-x-RAY Преглед-Мерење на Испорака инспекција
5 Мали ред прифатени
6 Третман : Огледало Полиран
7 Прилагодено примероци или дизајни се достапни
8 Различни големини и дизајни се достапни
9 Нуди обработка услуга како на вашите барања или цртежи

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HQSS
Тип:
Рака Алатка Делови
Wholesales:
Wholesales од 800PCS/Картон M5X30X27
Големина:
М3-M10 Кол
Картон детали:
10KGS/500PCS/Картон
Материјал:
AISI304
MOQ:
Ме контактирате за било помала количина

Најдобри понуди