2 Боја За Избор ! За Хонда Граѓански 2017 ABS Автомобил Внатрешната Врата Потпирач за Прозорец Лифт Копчето Покрие Капа Трим 4 Парчиња

2 Боја За Избор ! За Хонда Граѓански 2017 ABS Автомобил Внатрешната Врата Потпирач за Прозорец Лифт Копчето

DEN 898.00
DEN 1032.00
 

Тековен
Количина на стоки

Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. ве молиме тест големина и инсталиран внимателно. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро.Моден Авто Трим S Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Инаку, договорот е конечна. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Се Враќа Политика 1. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност Превозот Политика 1.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Овој производ не е направен од Карбонски Влакна !!!
Одговара За Хонда Граѓански 2016 2017 Левата рака се Вози само ! ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2016 2017
Бренд Име:
lapetus
Име На Модел:
Одговара За Левата рака Диск Модел Само
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди