Goture 5 парче Риболов Намамат Мека Вештачки Мамки Доведе Риба Wobblers за Saltwater и Слатководни Риболовни 10CM 14.7 G

Goture 5 парче Риболов Намамат Мека Вештачки Мамки Доведе Риба Wobblers за Saltwater и Слатководни Риболовни

DEN 302.00
DEN 580.80
 

Тековен
Количина на стоки


Goture 5 парче Риболов Намамат Мека Вештачки Мамки Доведе Риба Wobblers за Saltwater и Слатководни Риболовни 10 CM 14.7 G
Количина : 5pcs/многу
Должина : 10cm
Тежина : 14.7 g
Нуркање Длабочина : 3-5М

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
Goture
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
C10681
Тежина:
14.7g
Должина:
10cm
Нуркање длабочина:
3-5м

Најдобри понуди