Alexzendra Кралска Сина Нови бал Пром Фустани со Shawl Уникатен Топ Дизајн Исклучување Рамо Долги Вечерни Фустани vestidos

Alexzendra Кралска Сина Нови бал Пром Фустани со Shawl Уникатен Топ Дизајн Исклучување Рамо Долги Вечерни Фустани

DEN 8165.00
DEN 9072.00
 

Тековен
Количина на стоки


Боја Шема
Сатенски Боја Шема
Chiffon Боја Шема
Tulle Боја Шема

Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
LFM19137
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Alexzendra
Силуета:
Бал
Декорација:
Pleat
Sleeve Стил:
Со Јакна
Воз:
Понесете Воз
Деколте:
Брод Вратот
Моден Елемент:
едноставна
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Сатенски

Најдобри понуди