Училиште За Статистика Zippered Датотеки Пенкало Приходи Торба Јасно Зелена

Училиште За Статистика Zippered Датотеки Пенкало Приходи Торба Јасно Зелена

DEN 253.44
 

Тековен
Количина на стоки

Име на производ Датотека Торба Дизајн Патент Затворање Материјал Пластика,Најлон Големина(Секој од нив) 24 x 11.5 cm (L*W) Боја Јасно Зелена

Други карактеристики

Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Бренд Име:
oze19921102
Големина:
24 x 11.5cm
Број На Модел На:
24 x 11.5 cm
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди