Топла продажба сенка плови комплет плови додатоци хардвер AISI 316

Топла продажба сенка плови комплет плови додатоци хардвер AISI 316

DEN 672.00
 

Тековен
Количина на стоки


За да креирате монтажа точка на зграда или дрво, ќе треба рампа-око.
Сенка Плови може да бидат обесени од зграда средини, мечување мислења или поддршка на половите.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е и нашиот мотив за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек. Ние не препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, бидејќи тоа е бавен, и тоа trackable кога стигнат до вашата земја од наша страна.Зошто јас треба сенка плови ?
Користење Сенка Плови може да се излади изложени област и обезбедување на приватноста. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Т/Т. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење на број ,специфична причина за враќање и вашиот po#. Ве молиме бидете сигурни дека ќе лево адреса/телефонски број(мобилен телефон)/ поштенски код(поштенски код ) се точни. Ако мора да одбереме тоа, ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата во време и задржи во допир со нив откако на вашиот парцела достигна до вашата земја.
Snap-Куки се користи за да се закачите на агол за монтажа точка, без тензија. Што може да направи предмети се постигне за да можете лесно!
4. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. Service Transit Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
За Повратни Информации
Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство. Сенка Плови се сигурен, практичен и атрактивен начин да се задржи кул и заштита на семејствата и на вашиот отворен мебел од сонцето. Превозот цена е не вклучувајќи осигурување& увоз/извоз на даноци. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Ако сите одредување на точки се структурно звук и fixings се добро обезбедени, вашиот отворено сенка плови ќе трае со години.

Други карактеристики

Број На Модел На:
M8
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
316grade нерѓосувачки челик
Големина:
M8
ПОВРШИНА:
Полиран
боја:
оригиналната боја на нерѓосувачки челик
Примена:
сенка плови ,морски, јажиња

Најдобри понуди