Премиум Светкава Пурпурна Holographic Калеидоскоп Филм Виножито Ласерски Хром Винил Заврши Балон За Слободни

Премиум Светкава Пурпурна Holographic Калеидоскоп Филм Виножито Ласерски Хром Винил Заврши Балон За Слободни

DEN 13207.00
DEN 15537.60
 

Тековен
Количина на стоки

52 m x 18 милиони (5ft x 58ft) Филм Дебелина 0. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот.
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.
Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат.
Име На Производ : Виножито Хром Ласерски Винил Филм
Објектот на Име на Хром Holographic Винил Заврши Виолетова Боја Големина 1. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации.
Ние пакет за вашата стока многу добро. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас.
Апликацијата Место : Автомобил, Мотоцикл, Јахта, Брод, лаптоп, мобилен телефон, мебел, итн. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и да ви даде задоволително решение.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.15 mm Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Воздух Ослободување Yes Живот Отворено 3 години, Затворен 6 години Пакет Големина 155cm * 15cm * 15cm
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Издржлив и лесен за работа со;
3, Воздушен Балон За Слободни (Ер Ослободување Канали);
4, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
5, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
5ft
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Име На Модел:
USCH
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
155cm
Модел:
Други
Објектот Должина:
58ft
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Виножито Holographic Винил Заврши
боја:
Виолетова
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Функција:
3 Слоеви

Најдобри понуди