YPP ЗАНАЕТ Љубов Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат листови

YPP ЗАНАЕТ Љубов Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно

DEN 116.00
DEN 129.12
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел. Не поднесе спор по желба.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.
Превозот :
1).
Пакување :
Плаќање :
1). Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1).Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
16081219
Бренд Име:
YPP занает
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Свадба Партија; Scrapbooking занаети
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
11*16cm

Најдобри понуди