Beented Нов дел UA32D4003B LED светлото лента BN64-01635A 2011SVS32 58 Led диоди 392MM

Beented Нов дел UA32D4003B LED светлото лента BN64-01635A 2011SVS32 58 Led диоди 392MM

DEN 609.60
 

Тековен
Количина на стоки


Новиот дел,без Конектор
Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Други карактеристики

Со USB:
T
is_customized:
Y
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
BN64 01635A 2011SVS32 4K V1 1CH PV LEFT58 1116
SONY Модел:
PlayStation Portable
Бренд Име:
beented
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
SONY Модел:
PlayStation

Најдобри понуди