49x35cm 3 бои со Магнетни Завртка Мат Дел Топлинска Изолација на Силиконски Подлога BGA Лемење Поправка Станица Одржување Платформа

49x35cm 3 бои со Магнетни Завртка Мат Дел Топлинска Изолација на Силиконски Подлога BGA Лемење Поправка Станица

DEN 957.00
DEN 1276.32
 

Тековен
Количина на стоки


49x35cm 3 бои со Магнетни Завртка Мат Дел Топлинска Изолација на Силиконски Подлога BGA Лемење Поправка Станица Одржување Платформа
Опис : Сосема нов и висок квалитет на топлинска изолација подлога Отпорност на висока температура од 500 °C Sevaral дупка локација за да го поставите завртки,IC чипови и мали делови Горниот дел е магнетни,одличен за да се одржи завртки цврсто го Направат вашиот поправка работа лесно добар партнер за топол воздух пиштол Само горниот дел е магнетни,другиот дел НЕ е магнетен. Овој предмет има 3 бои : Жолта,Сина,Сива,ќе испрати СЛУЧАЕН избор.
Спецификација : Тип : Топлинска изолација подлога Големина : 49 x 35 см отпорност на Топлина : 500 °C Материјал : Еколошки organosilicone Боја : Жолта,Сива,Сина (Случаен избор ќе се испрати.)
Пакет : 1 x 49x 35 cm Топлинска Изолација подлога

Други карактеристики

Излезна Моќност:
НАЈДОБРИ
Температурата Стабилност:
НАЈДОБРИ
Излезна Температура:
НАЈДОБРИ
Димензии:
49*35
Бренд Име:
CXG
Текст Voltagle:
НАЈДОБРИ
Тип:
Рака Алатки
Функција:
Голем дел ziseMagnetic
Тежина:
550 g
Материјал:
Organosilicone Силикони
квалитет:
Висок квалитет

Најдобри понуди