DF19 НА 20-1C LCD Конектор DF19 20 Pin Конектор Приклучок Прилог Иглички

DF19 НА 20-1C LCD Конектор DF19 20 Pin Конектор Приклучок Прилог Иглички

DEN 2784.00
DEN 3480.00
 

Тековен
Количина на стоки

DF19 НА 20-1 C LCD Конектор DF19 20 Pin Конектор Приклучок Прилог Иглички
Производи вклучуваат : 50 PCS

Други карактеристики

Број На Модел На:
конектор

Најдобри понуди