Нови 12V 2.58 НА 36W адаптер конектор за Microsoft Surface Pro3 Про 3 Со AC кабелот САД/ЕУ Plug Бесплатен Превозот

Нови 12V 2.58 НА 36W адаптер конектор за Microsoft Surface Pro3 Про 3 Со AC кабелот САД/ЕУ Plug Бесплатен Превозот

DEN 563.00
DEN 865.92
 

Тековен
Количина на стоки

Нови 12 V 2.58 НА 36 W адаптер конектор за Microsoft Surface Pro3 Про 3 Со AC кабелот САД/ЕУ Plug Бесплатен Превозот
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
изберете една ac кабелот за напојување и да ни оставите порака
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд Боја : Црна Влез : 100-240 V, 50/60 Hz ( во Светот ) Излез : 12v 2.58 Приклучок Големина : 95mm x 45mm x 30мм Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x New 12 V 2.58 НА 36 W адаптер конектор за Microsoft Surface Pro3 Про 3 Со AC кабелот САД/ЕУ Plug Бесплатен Превозот
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Други карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
12v
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Microsoft Адаптер
Приклучок Тип:
како Слика
Излезна Струја:
2.58 На
Излез:
12V 2.58 НА 36W
Конектор Големина На:
95mm x 45mm x 30мм
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
гаранција:
3 Години
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes

Најдобри понуди