DC Comics Супер Херој Одмаздници Iron Man Маска Метал Keychain Pendant Копче Синџир chaveiro llaveros

DC Comics Супер Херој Одмаздници Iron Man Маска Метал Keychain Pendant Копче Синџир chaveiro llaveros

DEN 109.44
 

Тековен
Количина на стоки

DC Comics Супер Херој Одмаздници Iron Man Маска Метал Keychain Pendant Копче Синџир chaveiro llaveros De
плаќање ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union Повратни информации Вашите Повратни информации е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика На Враќање
100% Гаранција. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена.
ние може да обезбеди бесплатен замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија).
Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета. За нас Ние сме Накит Manufacter,ние се специјализираат мода накит,главно е Циркон прстени, бисер прстени, rinestone прстени,природен камен прстени, од не ' рѓосувачки челик прстени, ахат прстени и така натаму.ние, исто така, го продаде ѓердан,нараквица,earring.ОЕМ најголемиот дел&судењето цел се добредојдени Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 часа и да се потрудиме да се сретне со вашите барања,тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
К-149
Компатибилност:
Никој
ОДГОВАРА ЗА:
За Партијата или роденденски подарок
тип 1:
Мажите Клучните синџир

Најдобри понуди