Воена Спартанско Дојде и да го Земе Знамето топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Воена Спартанско Дојде и да го Земе Знамето топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

DEN 374.40
 

Тековен
Количина на стоки


Царинската :
Ако тарифниот се случува,,купувачот е одговорен за царинење во својата земја.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака :
Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние сме неспособни за оваа акција ви Благодариме за разбирањето.
Тежина : 115g
Големина : 150 * 90cm
Дувачкиот Метал дупки и, исто така, се вратило опфатени
Предност : Прилагодите
Знамето може да се прилагоди на,ве Молиме слободно да ме контактирате за повеќе детали.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex. ве молиме не се враќаат или отворање наплата пред контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Внимание ве молам! Направи сигурни дека вашата адреса за е точно.Негативни повратни информации не може да ги реши сите проблеми, тоа може да резултира во губење на двете од нас.Благодарение~~
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА, или ќе одбие да направи реконструкција. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Се врати и Политика за Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.
Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.

Други карактеристики

Стил:
Летање
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
AZ01175
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди