100 компјутери/многу) 115C KSD9700, Нормално, Блиски Термостат, Температура Прекинувач, КООРДИНАТОР 115Celsius, Bimetal Диск.

100 компјутери/многу) 115C KSD9700, Нормално, Блиски Термостат, Температура Прекинувач, КООРДИНАТОР 115Celsius,

DEN 2639.04
 

Тековен
Количина на стоки


Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Максимална струја : 5 A. Ве молиме избришете спроведување силикон маснотии да се сетилните површина со цел да се осигура дејството на температурата сензори. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа. За производи кои се користат во коло на не повеќе од 5 A струја, ве молиме, изберете ја води со пресек на површината на бакар core паѓа within0.75 мм за конекција. Ro HS Согласност.
*********************************************************************************************************************
Превозот :
1.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Нормално Блиску
сертификација:
CQC
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Гаранција:
1
Број На Модел На:
KSD9700

Најдобри понуди