за fiat 3pin да 16PIN Авто OBD2 Адаптер за Fiat 3 Pin Алфа Lancia За Фиат Автомобили Автомобил Diagnotsic Кабел

за fiat 3pin да 16PIN Авто OBD2 Адаптер за Fiat 3 Pin Алфа Lancia За Фиат Автомобили Автомобил Diagnotsic Кабел

DEN 168.00
 

Тековен
Количина на стоки

(Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
За царинската проблеми и Данок :
1.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$100 за да се спаси данок.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување . се надевам дека ќе може да се разбере.
ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени .значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. Овој адаптер може да се користи за да се поврзете вашиот стар Фиат е, Алфа да е или Lancia е да компатибилен интерфејс или алатка. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.Опис : Fiat 3 pin за да го OBD2 Адаптер Кабел за податоци за да ги поврзете профилите на вашите Фиат, Алфа или Lancia на компатибилен дијагностички интерфејс. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
RCOBD
моќност:
5w
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
20inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.4kg
Хардвер Верзија:
најновите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Верзија На Софтвер:
најновите
Име На Модел:
за fiat 3pin
Напон:
12v
Објектот Висина:
20inch
Електронски:
Yes
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година

Најдобри понуди