Алатка 6 -инчен 8 -инчен игла-носот клешти, игла носот клешти менгеме држи напор електричар алатки електронски жица секачи

Алатка 6 -инчен 8 -инчен игла-носот клешти, игла носот клешти менгеме држи напор електричар алатки електронски

DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина(инчен):
8, 6
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Долг Нос
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Најдобри понуди