долг мантил poncho жени мажи водоотпорен отворено Дожд грб Јакна capa де chuva chubasqueros mujer impermeable

долг мантил poncho жени мажи водоотпорен отворено Дожд грб Јакна capa де chuva chubasqueros mujer impermeable

DEN 2406.00
DEN 2532.96
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип:
Raincoats
Пол:
Жени,Мажи,Универзална
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Отворено Активност:
Пешачење
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
029
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди