SUPERRED 5020 5CM Двојно топката имајќи 12V 0.12 НА CHD5012BB-НА вентилаторот за ладење

SUPERRED 5020 5CM Двојно топката имајќи 12V 0.12 НА CHD5012BB-НА вентилаторот за ладење

DEN 384.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Фан
Бренд Име:
AVC
Фан Големина:
5cm
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
chd5012bb-a

Најдобри понуди