dustless училиште креда машина за правење/automatic креда лиење машина/бела креда производител

dustless училиште креда машина за правење/automatic креда лиење машина/бела креда производител

DEN 196800.00
 

Тековен
Количина на стоки


dustless училиште креда машина за правење/automatic креда лиење машина/бела креда производител
ако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас.
Карактеристики : Пластични садови, челична рамка, лесно ракување и издржлив
Миксер
Креда големина
Креда Форма
Врвот(mm)
Дното(mm)
Должина(mm)
Креда број
Круг
10
8
75
800
Круг
10
9.5
80
800
Круг
9.5
9
80
800
Круг
11
9
80
690
Круг
11
10.5
80
690
Круг
11
9.5
80
690
Круг
12
11.5
80
616
Круг
12
9
80
616
Круг
14
12
80
480
Круг
22
18
80
208
Круг
25
22
105
148
Круг
25
22
90
148
Хексагонални
11
9
76
690
Хексагонални
10
9
76
690
Страна
10
9.5
80
480
Технички параметри
МОДЕЛ
UD800-6
Капацитет
48,000 КОМПЈУТЕРИ/час
Operater
2 работници
Пакување големина
180*115*80см,1.5 CBM
G. W.
600kg
Моќност
370w, 220v
Креда пакет
5 работници

Други карактеристики

боја:
со море брод цена, EXW со landfreight
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
UD800-6
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
сертификација:
САШО
Функција:
креда одлуки
Моќност (W):
370W
Капацитет:
48,000 КОМПЈУТЕРИ/час
Operater:
2 работници
Пакување големина:
180*115*80см,1.5 CBM
г.w.:
600kg
моќност:
370w, 220v
Креда пакет:
5 работници

Најдобри понуди