Рачно изработени Мудрост Живот Дрво Pendant 7 Чакра Камен Виножито Кристали Ѓердани за Жени или Мажи Вљубените Роденден Ден Подарок-30

Рачно изработени Мудрост Живот Дрво Pendant 7 Чакра Камен Виножито Кристали Ѓердани за Жени или Мажи Вљубените

DEN 69.00
DEN 100.80
 

Тековен
Количина на стоки


Рачно изработени Мудрост Живот Дрво Pendant 7 Чакра Камен Виножито Кристали Ѓердани за Жени или Мажи Вљубените Роденден Ден Подарок-10 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 5.1*4.7 cm Тежина : 17g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A14-1-1363
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Големина
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
5.1*4.7CM
Тежина:
17G
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод

Најдобри понуди