80g РЕТКИ Виножито боја на ПЛАМЕНОТ АУРА Кварцен Кристал точка кластер Исцелување примероци А2

80g РЕТКИ Виножито боја на ПЛАМЕНОТ АУРА Кварцен Кристал точка кластер Исцелување примероци А2

DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање.поевтино и побрзо)
2. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата.најбрзиот, но многу скапи)
4.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 80g Должина 45mm Ширина 35mm Hight 57mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.

Други карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ganyi
Стил:
Народната Уметност

Најдобри понуди