LOVSKYLINE Вистински Слики Од 2,5 Метри Бела боја на слонова коска Чипка Работ везови Катедрала Свадба Превези Долго Еден Слој Булчински Превез со Чешел

LOVSKYLINE Вистински Слики Од 2,5 Метри Бела боја на слонова коска Чипка Работ везови Катедрала Свадба Превези

DEN 900.00
DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки

Бесплатен превозот Бела боја на слонова коска 1 слој со Чешел 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина : ) Должина 250cm ШИРИНА 150 CM
Експрес начини :
Кина Пост Воздух Пошта е бавен , па кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail, ве молиме проверете дали времето е во ред за тебе, и Ако ви треба фустан Итна , тогаш можете да изберете e-EMS,EMS,DHL,UPS-от,Aramex,Fedex,SF express,RPX,GATI итн, овие се Изразат голема брзина,ви благодариме.
Нормално превозот време :
Од кина пост : 25-50 дена (Пристигнат Сите Земји, Испраќање на Бразил, треба 50-80 дена).
Со e Packet : 10-20 дена (Пристигне се Обединуваат Државите,Русија,Austrlia,велика БРИТАНИЈА,Франција,Израел,Саудиска Арабија,Украина,Бразил,и така натаму )
Со GATI : 8-12 дена (Само Пристигнат Индија)
Со SF експрес : 7-10 дена (Пристигне САД ,Јапонија,Сингапур ,Кореја, Малезија, Австралија, Индија, Виетнам)
Со DHL : 7-9 дена од Страна на ПРОЗОРЦИ : 7-9 дена од Страна на E-ЕМС : 10-20 дена .
Со ЕМС : 8-12 дена Од Fedex : 7-9 дена
Со RPX : 7-10 дена Од Aramex : 7-8 дена .

Други карактеристики

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Бренд Име:
LOVSKYLINE
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Превези Работ Стил:
Се Сече На Работ
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
n065
Тип:
Капелата Превез
Материјал:
Полиестер
боја:
белата боја на слонова коска
Количина(MOQ):
1 парче е, исто така, ја прифати
Пакување:
1pc/opp Вреќа
испорака:
Од Кина Пост epacket (Бесплатен превозот)
време на испорака:
2-3 дневна
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобри понуди