Yueyue Sugarcraft Божиќ Снегулка Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Yueyue Sugarcraft Божиќ Снегулка Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

DEN 144.00
DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
CK-СМ-404
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
храна одделение
боја:
по случаен избор

Најдобри понуди