Singlemode 1310/1550nm 28/26dB Изграден во VFL Оптички Време Домен Reflectometer Оптички Влакна OTDR 90KM

Singlemode 1310/1550nm 28/26dB Изграден во VFL Оптички Време Домен Reflectometer Оптички Влакна OTDR 90KM

DEN 37920.00
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Дали сакате да се открие линк слој во изградба и инсталација на оптички мрежа или продолжи ефикасно одржување и проблеми со снимањето, TB100 може да биде вашиот најдобар асистент. Со популаризацијата на оптичка мрежа изградба на градови и countrysides, мерење на оптичка мрежа станува краток и ги растера; TB100 е специјално дизајниран за кој вид на апликација. Батеријата индикатор функција. Поддршка мулти-јазик за приказ и на текст, friendly интерфејс, визуелна тастатура способен. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex.Singlemode 1310/1550nm 28/26d B Изграден во VFL Оптички Време Домен Reflectometer Оптички Влакна OTDR 90 KM Опис : TB100 серија Оптички Време Домен Reflectometer (OTDR) е интелигентна метар од новата генерација за откривање на влакна комуникациски системи. Долги работни часови за надворешна работа. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Тоа е економски, има извонредни перформанси. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Мулти-мерење режими, едноставен за користење, заврши мерење со само едно копче. Интегрирани со Екранот на функцијата. Обезбеди податоци симулациски софтвер за процесот, да се генерира и печатење на извештај. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Интегриран дизајн, паметни и солиден.

Други карактеристики

Број На Модел На:
TB-100
Бренд Име:
TRENSBATTER
Бранова должина:
1310/1550nm
Влакна Тип:
Singlemode
Динамички опсег:
28dB/26dB
Изградена во VFL:
Yes
Lauguage:
Англиски
Допрете Screem:
Yes

Најдобри понуди