CITALL 3pcs Карбонски Влакна Текстура Внатрешни работи Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Намали За Хонда Граѓански 10 Седан Купе 2017

CITALL 3pcs Карбонски Влакна Текстура Внатрешни работи Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Намали За

DEN 992.00
DEN 1194.72
 

Тековен
Количина на стоки

3pcs Карбонски Влакна Текстура Внатрешни работи Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим Одговара За Хонда Граѓански 2016 2017
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : ABS пластика (карбонски влакна текстура, не карбонски влакна материјал) Точка се вклучени : 3 x Воздух Пропустливи Осигурување (Лево, средно и десно) Погоден за : автомобил на воздух пропустливи Компатибилен Со : Одговара за Хонда Граѓански 10 Седан Купе 2016-2017 (Само се вклопи во левата рака се вози автомобил ) Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Направени од високо квалитетна ABS пластика.
2) Лесен за Инсталација, селотејп е во прилог.
3) да се Спречи гребнатини, заштита на вашиот автомобил.
4) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил елегантен и модерен. Инсталација чекори :
1) го Чисти местото каде што треба да паста и потоа избришете ги со вода со крпа или ткива.
2) Пред инсталацијата, потврди за локацијата.
3) откине двострано лепило на декоративни прстен и потоа ставете. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

Други карактеристики

Бренд Име:
CITALL
Година:
2016 2017
Објектот Должина:
31.5cm
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Тежина:
0.21kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Црна
одговара 1:
за Хонда Граѓански 10 Седан Купе 2016 2017
погоден:
за автомобил на воздух пропустливи

Најдобри понуди