Водена Капка Пурпурна Циркон Бела Циркон Накит Сетови 925 Сребрен Прстен, Обетки Ѓердан Pendant За Жени

Водена Капка Пурпурна Циркон Бела Циркон Накит Сетови 925 Сребрен Прстен, Обетки Ѓердан Pendant За Жени

DEN 497.00
DEN 974.40
 

Тековен
Количина на стоки


Ви благодариме за посетата !
Предмет : Водена Капка Пурпурна Циркон Бела Циркон Накит Сетови 925 Сребрен Прстен, Обетки Ѓердан Pendant За Жени
Состојба : Нова
Материјал : сребро 925
Големина : Прстен Големина 6. 7. 8. 9. 10
Не пропуштајте !!!

Други карактеристики

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Прстени/pendant/Ѓердан
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
Aisure
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
T0024-6
Метали Тип:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина

Најдобри понуди