Ѕвезда Kniting Глава Ги Опфаќа Волна Pompom Голф Клуб Headcovers (1 Возач Headcover,3 Fairway Дрво Headcover,5 Fairway Дрво Headcover)

Ѕвезда Kniting Глава Ги Опфаќа Волна Pompom Голф Клуб Headcovers (1 Возач Headcover,3 Fairway Дрво Headcover,5

DEN 850.00
DEN 1232.16
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Чувајте ги вашите клубови од тоа да биде изгребани и оштетени за време на отворено патувате. Лесно да се закачите и да ги отстраните. Боја : Црвена + Црна. Материјал : плетење. Количина : 3 Pcs/Set(1 Возач Headcover (Вклопува до 440/460cc),3 Fairway Дрво Headcover,5 Fairway Дрво Headcover) Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме.
Пакет Листата :
3 Pcs/Set x Голф Putter Покрие Headcover
Поврзани Објекти :

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Умешност:
Право Раце
Клуб Тип:
Putter
Flex:
R
Бренд Име:
SURIEEN
Вратило Материјал:
Други
Тип:
Имајте клубови од тоа да биде изгребани и оштетени за време на отворено патувате.
боја:
Црвена + Црна
Шема:
Ѕвезда дизајн
Материјал:
плетење
Количина:
3Pcs/set
голф додатоци:
голф headcover

Најдобри понуди