Отворено Жените Дама Широк Hairband Sweatband Еластична Коса Бенд Headband Пот Headband Нови

Отворено Жените Дама Широк Hairband Sweatband Еластична Коса Бенд Headband Пот Headband Нови

DEN 92.00
DEN 148.32
 

Тековен
Количина на стоки

Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
1 x Спорт Headband
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Пот брзо сушење материјал преку, ќе продолжи да се шири брзо пот.
Бидејќи антибактериски е deodorized во текот на процесот, со цел да се спречи мирисот на бактерии и пот. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Отворено Жените Дама Широк Hairband Sweatband Еластична Коса Бенд Headband Пот Headband H9
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Материјали : Најлон Предиво
Големина : 24*7cm
Пол : жените
Дише, издржливи, со одлична еластичност, тоа е стилски шамија дека е колективна фризура. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние само брод да се потврди цел адреси. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Најлон
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
116233
Тип На Објект:
Headwear

Најдобри понуди