GAOLA Фенси Цвет Кубни Циркони Dangle Обетки За Жените Девојка за Гроздобер Накит Додаток GLE6461

GAOLA Фенси Цвет Кубни Циркони Dangle Обетки За Жените Девојка за Гроздобер Накит Додаток GLE6461

DEN 595.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки

И се обврзуваат превозот цена од себе .Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~AM2 : 00
ФРАНЦИЈА : AM2 : 00~AM10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : AM2 : 00~AM10 : 10 : 00
О : AM12 : 00~PM8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~НА7 : 00
Руската Федерација : AM5 : 00~PM2 : 00
3.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
.Wecan одговори e-mail во рок од 24hours ,со 36hours на викенд. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. Парите ќе бидат repleased за нас само откако ќе се потврди на
испорака.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т
тој превозот начин ќе зависи од вкупната цена. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ви благодариме .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Големина на :
. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .100% бренд
.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .Стил : Сребрена Боја CZ Студ Обетки
.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
.Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
.
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .Погодни За : Млади / Стари / Maturty
.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GAOLA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
GLE6461
Материјал:
Кубен Циркони
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Камен Боја :
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
Бело Злато
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
сребрена боја

Најдобри понуди