5d diy Дијамант Сликарство пеперутките елф Крстот Бод круг/плоштад Дијамант везови Дијамант Мозаик Дома Декор подарок DK221

5d diy Дијамант Сликарство пеперутките елф Крстот Бод круг/плоштад Дијамант везови Дијамант Мозаик Дома Декор

DEN 249.00
DEN 336.00
 

Тековен
Количина на стоки

нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро.Wecome на нашите stroe . П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена .(исто како ќе го изберете)
2.
Дијаманти во големина е за 2,5 * 2. ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не директно од напуштање негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.Answer : ___________________________ NOTE : мозаик сликарство не HD слика, тие се различни, различен стил.(Ве молиме имајте во предвид ) П : Што е вид на пакет се користи за да сликарството ? A : Драг пријател , сите наши производи се добро спакувани , ( Свиткан во Хартиени кеси) , ние ќе ги пакет carfully befoer на стоки испратени надвор . чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот. За малку вежба : 100% Круг Вежба, 26 сечење на површината и 18 сечење на површината, високо-три-димензионален ефект. производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти . Meterial : Памук Платно и смола вежби
3.
Мозаикот сликарство не HD слика.
Дијамант слика : 3-Слободен колекции
Следниве се бесплатни, како ќе се отстрани грижи .5 mm (како што се на Пиксели од сликата). Можете да изберете еден стил ви се допаѓа . За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува. ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. П : Што е облик на дијамант сликарство? A : Драг пријател , дијамант е Тркалезна дијамант везови и Квадрат дијамант везови . Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали.

Други карактеристики

Големина:
20X20CM Round, 25X25CM Round, 30X30CM Round, 40X40CM Round, 50X50CM Round, 60X60CM Round, 20X20CM Square, 25X25CM Square, 30X30CM Square, 40X40CM Square, 50X50CM Square, 60X60CM Square
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
Рачно изработени занаетчиски

Најдобри понуди