Мултифункционален COHIBA Жолта боја Cedar пура случај humidor со пура одговараат како за машина овлажнител и hygrometer

Мултифункционален COHIBA Жолта боја Cedar пура случај humidor со пура одговараат како за машина овлажнител

DEN 6065.00
DEN 7487.52
 

Тековен
Количина на стоки


Здраво ,Драги клиенти. Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе го најдете она што ви треба.
Бренд Име : Нова
Број на модел : ES-CH-058
Материјал : Метал
Материјал : Cedar Сјај Пијано Финиш
Боја : Жолта
Пакет : Црна Кутија Пакет
Употреба : Цигари Дневно општи
Торба надвор Големина : 260mm*220mm*122mm
Внатрешна Големина : 235mm*195mm*80mm
Капацитет : има околу 30 Пури
Тежина : 3kg
Топло потсетување : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме
задоволство е да одговорите.
2. Имаме и други стилови на Производот,доколку имате потреба,можете да
контактирајте со нас или поглед над нашите други производи во нашата продавница.
Пакет содржи : 1 x Пура Humidor
Производот се прикаже :
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!

Други карактеристики

Број На Модел На:
ES-CH-058
Бренд Име:
Schneide
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
боја:
Во Жолта Боја (Како На Сликата Покажува)
Употреба:
Пура, Секојдневно општи
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
235mm*195mm*80mm
Пакет:
Црна Кутија Пакет
Тежина:
3KG

Најдобри понуди