Професионална Камера Додатоци CNC Алуминиум Брзо Ослободување Плоча за Canon EOSM М2 М3 М5 Дигитална Камера (Обезбеди Изберете)

Професионална Камера Додатоци CNC Алуминиум Брзо Ослободување Плоча за Canon EOSM М2 М3 М5 Дигитална Камера

DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !
Спецификација на производот : * Местото на Потекло : Guangdong Кина (Копно) * Број на Моделот : за EOSM М2 М3 М5 * Материјал : Метал * Боја : Црна Погоден За : За Canon EOSM М2 М3 М5 камера (без батерија зафат планината). Производи Вклучуваат : 1 x Следење на Број 1 x L-плоча брзо ослободување плоча За Canon EOSM камера.
За Canon EOS М2 камера.
За Canon EOS М3 камера.
За Canon EOS М5 камера.

Други карактеристики

боја:
за EOSM, за EOS М2, за EOS М3, за EOS М5
Бренд Име:
EINGCA
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
No
Број На Модел На:
за EOSM М2 М3 М5
Големина:
none

Најдобри понуди