Моден Вино Тенок Формално Професионални Униформа Стилови Блејзери Јакни И Панталони Жени Бизнис Панталони Одговара Женско Палто Поставува

Моден Вино Тенок Формално Професионални Униформа Стилови Блејзери Јакни И Панталони Жени Бизнис Панталони Одговара

DEN 2068.00
DEN 2297.76
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда.
Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.100% Сосема Нов Единствен Стил За Жени Канцеларијата Дама Формална Работа Одговара (Палто + Панталони) Боја : Црна,Вино Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL, XXL, XXXL, 4 XL
Пакет се вклучени : 1 X Жените Работа Одговара ( Палто + Панталони )
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени.
Големина
Палто
Панталони
Рамо
Должина
Биста
Sleeve
Половината
Хип
Должина
S
35
56
80
57
68
84
98
М
36
57
84
58
72
88
99
L
37
58
88
59
76
92
100
XL
38
59
92
60
80
96
101
XXL
39
60
96
61
84
100
102 XXXL 40 61 100 62 88 104 103 4 XL 41 62 63 104 92 108 104
Следниве информации за повикување само .
Ние прифаќаме alipay тука.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена.
Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Палто+Микрофибер
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Канцеларијата Дама
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
011
Облека Должина:
Редовни
боја:
Вино,Црно
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри понуди