20pcs Антички Сребрен Златна Позлатен Гроздобер Љубов Конектори Шарм за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 33x10mm

20pcs Антички Сребрен Златна Позлатен Гроздобер Љубов Конектори Шарм за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 76.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
3.3cm
Производ Карактеристики:
Љубов Конектори за Изработка на Хривнија
Објектот Ширина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
3.3cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
B106
Бренд Име:
JAKONGO

Најдобри понуди